Hot line: 373 034 241
Váš košík
0 položek
Úvod > Kontakt > Provozovna Praha - Stodůlky

ProCeram Praha Stodůlkykontakty

Provozovna Stodůlky (New Living Center):

Šafránkova 1238/1
155 00 Praha 13 - Stodůlky

loc: 50°3'28.183"N, 14°20'19.193"E

Otevírací doba vzorkoven ProCeram v New Living Center

Maloobchodní prodej

Obklady, dlažby a interiéry:
Po – Pá: 9:00 – 19:00
So: 9:00 – 17:00 (neplatí pro developerské projekty)
Ne: Zavřeno 

Změna otevírací doby
5.7. - ZAVŘENO
6.7. - ZAVŘENO 

Centrum klientských změn - developerské projekty

Po – Pá: 9:00 – 18:00
So, Ne: Zavřeno

Změna otevírací doby
5.7. - ZAVŘENO
 

Výdejní sklad

Ringhofferova 1
155 21 Praha – Zličín
Kontakt: Jan Vršecký / tel.: +420 731 436 123
loc: 50°3'17.866"N, 14°17'36.276"E

Bez dodacího listu Vám nebude zboží vydáno!

Po – Ne: 9:00 – 21:00

Změna otevírací doby
5.7. - ZAVŘENO
6.7. - ZAVŘENO 

Mapa

Mapa ke stažení v PDF

Výběr kontaktních osob z provozovny Praha:

Vedení střediska Praha
FunkceJménoTelefonMobilEmail
Výkonný ředitel Michal Šťastný +420 230 234 690 +420 734 311 678 michal.stastny@proceram.cz
Asistentka Pavlína Chaloupková +420 230 234 690 +420 734 311 678 pavlina.chaloupkova@proceram.cz
         
Maloobchod
FunkceJménoTelefonMobilEmail
Vedoucí divize maloobchodu Petr Pytlík   +420 734 570 262 petr.pytlik@proceram.cz
Odborný prodejce Pavel Marter +420 230 234 700-1 +420 734 421 702 pavel.marter@proceram.cz
Odborný prodejce Andrej Grossu +420 230 234 700-1 +420 734 421 706 andrej.grossu@proceram.cz
Odborný prodejce Jan Marek +420 230 234 700-1 +420 734 421 705 jan.marek@proceram.cz
Odborný prodejce Marek Kopřiva +420 230 234 700-1 +420 734 427 556 marek.kopriva@proceram.cz
Odborný prodejce Jan Cahel +420 230 234 700-1 +420 737 786 599 jan.cahel@proceram.cz
Odborný prodejce Šárka Rubešová +420 230 234 700-1 +420 734 427 558 sarka.rubesova@proceram.cz
         
Projektový tým 2
FunkceJménoTelefonMobilEmail
Vedoucí projektového týmu 2 Lukáš Pytlíček   +420 739 079 913 lukas.pytlicek@proceram.cz
Asistentka Mgr. Karolína Hanzlíková   +420 734 427 555 karolina.hanzlikova@proceram.cz
Vedoucí řízení staveb Petra Bubeníčková   +420 734 427 554 petra.bubenickova@proceram.cz
Project manager Ing. arch. Kateřina Maturová   +420 734 421 719 katerina.maturova@proceram.cz
Project manager Ing. arch. Viera Adamová   +420 734 427 560 viera.adamova@proceram.cz
Project manager Jan Kolečko   +420 724 665 673 jan.kolecko@proceram.cz
Project manager Pavel Marek   +420 777 803 211 pavel.marek@proceram.cz
         
Projektový tým 3
FunkceJménoTelefonMobilEmail
Vedoucí projektového týmu 3 Miroslava Přibylová   +420 724 665 666 miroslava.pribylova@proceram.cz
Architektka Ing. arch. Milada Braunová   +420 734 570 263 milada.braunova@proceram.cz
         
Projektový tým 4
FunkceJménoTelefonMobilEmail
Obchodní asistentka Valeria Mezhokh   +420 734 427 579 valeria.mezhokh@proceram.cz
Project manager Radek Kapalín   +420 734 570 376 radek.kapalin@proceram.cz
         
Rozpočtové oddělení
FunkceJménoTelefonMobilEmail
Vedoucí nákupu projektového oddělení Tomáš Werber   +420 734 427 577 tomas.werber@proceram.cz
Rozpočtář projektového oddělení David Vaněk   +420 606 727 552 david.vanek@proceram.cz
         
Interiérové centrum
FunkceJménoTelefonMobilEmail
Ředitel divize interiérů Ing. Michal Zadák   +420 724 790 418 michal.zadak@proceram.cz
Vedoucí prodejny interiérů Stanislav Maksant   +420 605 109 217 stanislav.maksant@proceram.cz
Vedoucí střediska montáží interiérů Ing. Lenka Šafaříková   +420 734 427 562 lenka.safarikova@proceram.cz
Referent obchodního oddělení Martina Zelenková   +420 734 421 707 martina.zelenkova@proceram.cz
Referent obchodního oddělení Ing. Simona Schlossbauerová   +420 734 427 553 simona.schlossbauerova@proceram.cz
Návrhář interiérů Ing. Jiří Olejník   +420 734 421 708 jiri.olejnik@proceram.cz
Návrhář interiérů Eva Bencová   +420 734 421 717 eva.bencova@proceram.cz
Návrhář interiérů Mgr. Dominika Buková   +420 734 427 570 dominika.bukova@proceram.cz
Návrhář interiérů Zdenka Šichová   +420 734 427 429 zdenka.sichova@proceram.cz
         
Centrum klientských změn - Developerské projekty
FunkceJménoTelefonMobilEmail
Ředitel developmentu Martin Sedláček   +420 724 665 656 martin.sedlacek@proceram.cz
Project manager / Vedoucí přípravného týmu Ondřej Burdun   +420 734 570 229 ondrej.burdun@proceram.cz
Project manager / Vedoucí klientských změn Milan Hrabánek   +420 734 570 374 milan.hrabanek@proceram.cz
Manažer klientských změn Lukáš Novotný   +420 734 311 784 lukas.novotny@proceram.cz
Konzultant Eva Šreková   +420 734 570 373 eva.srekova@proceram.cz
Konzultant Magda Drnovská   +420 733 524 167 magda.drnovska@proceram.cz
Konzultant Ing. Jana Petráčková   +420 734 421 718 jana.petrackova@proceram.cz
Konzultant Tomáš Nosek   +420 734 570 375 tomas.nosek@proceram.cz
Konzultant Monika Losonczi   +420 734 421 713 monika.losonczi@proceram.cz
Konzultant Jan Čapek   +420 734 421 714 jan.capek@proceram.cz
Rozpočtář Veronika Kalousová     veronika.kalousova@proceram.cz
Rozpočtář Markéta Výborná, DiS.     marketa.vyborna@proceram.cz
         
Oddělení logistiky
FunkceJménoTelefonMobilEmail
Vedoucí oddělení logistiky Josef Skřivan   +420 733 524 103 josef.skrivan@proceram.cz
Pracovnice logistiky Dana Sándorová +420 230 234 694   dana.sandorova@proceram.cz
Pracovnice logistiky Pavlína Zakouřilová +420 230 234 684   pavlina.zakourilova@proceram.cz
Pracovnice logistiky Miluše Nachtmannová, Dis. +420 230 234 692   miluse.nachtmannova@proceram.cz
Fakturantka Ing. Tereza Křížová +420 230 234 693   tereza.krizova@proceram.cz
         
Technická podpora
FunkceJménoTelefonMobilEmail
Vedoucí technické podpory Miroslav Tax   +420 734 570 231 miroslav.tax@proceram.cz
Technik Jaroslav Pilský   +420 734 570 372 jaroslav.pilsky@proceram.cz
Technik Martin Batulka   +420 734 261 270 martin.batulka@proceram.cz
Technik Ing. Martina Kortusová   +420 734 510 708 martina.kortusova@proceram.cz
         
Grafické oddělení
       
FunkceJménoTelefonMobilEmail
Vedoucí grafického oddělení Jakub Bezový   +420 734 427 571 jakub.bezovy@proceram.cz
Grafik Daniela Máčalová +420 230 234 695   daniela.macalova@proceram.cz
Grafik Robin Jakubíček +420 230 234 695   robin.jakubicek@proceram.cz
Grafik Šárka Hyánková +420 230 234 695   sarka.hyankova@proceram.cz
         
 Devon&Devon
FunkceJménoTelefonMobilEmail
Sales manager Jitka Müllerová     +420 608 021 283 jitka.mullerova@proceram.cz
         
Restaurace
FunkceJménoTelefonMobilEmail
Restaurace       restaurace@proceram.cz
Kuchař Martin Basl   +420 776 191 175 martin.basl@proceram.cz
Kuchař Petr Jahoda   +420 773 678 382 petr.jahoda@proceram.cz
Kuchařka Nikola Dojčanová      
         
e-shop - koupelny, obklady a dlažby
|Copyright © 2010 - 2014 - ProCeram a.s.